Za naší prací
si stojíme

Poskytujeme konzultační služby v oblasti dopravní infrastruktury a pozemního stavitelství.

Zajistíme vše od fáze příprav až po dokončení stavby.

Klientům efektivně šetříme čas i peníze.

Uplynulé 3 roky v číslech

374

dozorovaných staveb

21mld

celková hodnota staveb, na kterých jsme se podíleli

114

vytvořených posudků a expertíz

348

zákazníků využívajících naše softwarové produkty

Kdo jsme?

Aktivně se podílíme a angažujeme

IBR Consulting je ryze česká společnost s dlouholetou tradicí.

Úspěšně realizujeme malé i velké stavební projekty. Pomohli jsme vzniknout dálnicím, mostům i sportovním halám, které dnes dobře slouží široké veřejnosti.

Díky skvělým nástrojům Business Intelligence, které sami vyvíjíme, a týmu odborníků dokážeme efektivně řídit i tu nejnáročnější výstavbu od začátku až do konce.

Našim klientům zjednodušujeme práci i život.

Cíle a priority

Aktivně se podílíme a angažujeme

3D Model

Pomáháme zavádět BIM do českého stavebnictví. Nabízíme chytrá řešení, která umožňují nejen digitalizaci a práci s daty, ale zároveň jejich využití pro BIM. Spolupracujeme na struktuře dat pro tvorbu, správu i předání infrastrukturních staveb.

Třídníky OTSKP

Spolupracujeme na vývoji českého standardu v rámci dopravního stavitelství. Jsme spolutvůrci OTSKP-SPK včetně cenových normativů, které jsou důležitým podkladem pro silniční stavby.

TDS

Technický dozor stavebníka. Kontrolujeme ty největší infrastrukturní stavby v ČR, ale stejně tak i malé stavby, které mají neméně velký význam pro život lidí. Náš tým inženýrů a techniků pomáhá zajišťovat povinnosti stavebníka a plní roli koordinátora BOZP v souladu s platnou legislativou.

Software

Vyvíjíme software, který udává směr ve všech oblastech řízení stavebních projektů. Jsme experti na cenové posouzení staveb. Víme kolik bude projekt stát a proč. Tvoříme aplikaci s cenovými podklady a podrobnými cenovými kalkulacemi OTSKP-SPK. Vyvíjíme systémy Business Intelligence pro potřeby managementu - na zpracování a reporting informací.

FIDIC

V našem týmu jsou všichni experti proškoleni na smluvní podmínky FIDIC a mají zkušenosti z řady realizovaných projektů. Vzorové smlouvy FIDIC umíme prakticky používat a garantujeme soulad s platnou legislativou v oblasti veřejných zakázek.

Nezáleží na zkušenostech, odborníky si sami vychováme

Do svého týmu nabíráme jak odborníky, kteří jsou špičkou v oboru, tak úplné začátečníky. Nabízíme trainee programy, vzděláváme a jsme otevření mladým a nezkušeným lidem. Pro talenty a nadšence máme dveře stále otevřené.

Volné pracovní pozice

„Přibyla mi zodpovědnost i náročnost práce a to mě naplňuje. Nemám čas se nudit, neustále se rozvíjím. Když tápu, mám se koho zeptat. Učím se od zkušených profesionálů.“

Jiří Frank

Do IBR Consulting jsem nastoupil v roce 2016 jako stážista. Dozvěděl jsem se tu spoustu nového, co vás na vysoké škole nenaučí. Když jsem se rozhodoval, co dál dělat ve svém pracovním životě, rozhodl jsem se zůstat v IBR. Již na začátku se mi líbil přátelský přístup. Je tu skvělá parta lidí, a to je důvod, proč tu jsem.

Po stáži jsem dostal na starosti vlastní projekt. Aktuálně pracuji na tvorbě webové aplikace MIP (Manažerský Informační Portál). Přibyla mi zodpovědnost i náročnost práce a to mě naplňuje. Nemám čas se nudit, neustále se rozvíjím. Když cokoliv potřebuji, mám se koho zeptat. Učím se od zkušených profesionálů, kteří jsou ochotní mi kdykoliv pomoci.

Šimon Škapik

Pro firmu jsem začal pracovat již v roce 2011 jako externí vývojář aplikace ESTICON. Ještě jsem byl na střední škole, ale od začátku jsem měl volnou ruku a dostal jsem prostor pro vlastní tvorbu. Po dokončení vysoké školy jsem nastoupil na stálý úvazek. Aktuálně pracuji na produktu ASPE. Starám se o jeho vývoj a inovaci.

Začínal jsem jako webař. Desktopový produkt ASPE je ale něco úplně jiného. Vždy jsem chtěl pracovat s grafikou a programováním. Jsem rád, že jsem dostal příležitost se tu rozvíjet v oboru, který mě baví a zajímá. Řekl jsem si sám, co bych chtěl dělat a jakým směrem se ubírat. Ve firmě mi vyšli vstříc a neustále mi pomáhají v rozvoji. Je super, že IBR Consulting jde ruku v ruce s novými trendy a díky tomu dokáže vytvářet nové pracovní příležitosti.

Pořádáme odborné semináře a školení

Setkejte se s námi. Vzděláme vás v oblastech, které dobře známe ze své každodenní práce.

Chci se vzdělávat

Certifikáty a členství v odborných asociacích

Jsme odborníci. Za tím si stojíme.

Společně dovedeme vaše vize k cíli

Potřebujete nastartovat stavební projekt či slibnou kariéru?

Kontaktujte nás