Logo IBR

Vaše kariéra v IBR
je šancí i pro nás

IBR Consulting, s.r.o. vám nabídne možnost pracovat na zajímavých vývojových projektech v oboru stavebnictví. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení náročných projektů.

Rozvíjejte se v oboru,
který vás baví a zajímá.

Volné pozice

Volné pozice

Daří se vám plnit dohodnuté? Máte pověstný tah na branku? Pokud ano, dokážeme vás motivovat a odměnit nadprůměrným platem.

Konzultant / konzultantka SW ASPE

pobočka Praha/Liberec

Konzultant – administrátor změn během výstavby

pobočka Praha/Liberec

Programátor / programátorka

pobočka Liberec

Rozpočtář / Cenař / Kalkulant

pobočka Praha/Liberec

Konzultant/specialista pro projektové řízení

pobočka Praha

Ne jen kancelář

Velmi zajímavou práci v oblasti moderních informačních technologií nejen v kanceláři, ale i v terénu.

Co nabízíme?

Stabilitu

Zaměstnání v zavedené a úspěšné společnosti se zkušeným týmem za zády.

Rozvoj

Možnost profesního růstu a rozvoje, prostor pro vlastní iniciativu, pravidelná školení, jazykové kurzy.

Benefity

Mobilní telefon, notebook, služební automobil k příslušné pracovní pozici, příspěvek na penzijní životní připojištění, flexibilní začátek konec pracovní doby, stravenky – příspěvek na stravování, příspěvek na sport / kulturu / volný čas.

Ohodnocení

Odměny odpovídající pracovním schopnostem a výsledkům, bonusy / prémie, finanční odměny za certifikace a zvyšování odbornosti.

Variabilitu

Na plný úvazek, pracovní smlouva, pozice vhodné i pro částečný úvazek.

Příběhy

„Přibyla mi zodpovědnost i náročnost práce a to mě naplňuje. Nemám čas se nudit, neustále se rozvíjím. Když tápu, mám se koho zeptat. Učím se od zkušených profesionálů.“

Jiří Frank

Do IBR Consulting jsem nastoupil v roce 2016 jako stážista. Dozvěděl jsem se tu spoustu nového, co vás na vysoké škole nenaučí. Když jsem se rozhodoval, co dál dělat ve svém pracovním životě, rozhodl jsem se zůstat v IBR. Již na začátku se mi líbil přátelský přístup. Je tu skvělá parta lidí, a to je důvod, proč tu jsem.

Po stáži jsem dostal na starosti vlastní projekt. Aktuálně pracuji na tvorbě webové aplikace MIP (Manažerský Informační Portál). Přibyla mi zodpovědnost i náročnost práce a to mě naplňuje. Nemám čas se nudit, neustále se rozvíjím. Když cokoliv potřebuji, mám se koho zeptat. Učím se od zkušených profesionálů, kteří jsou ochotní mi kdykoliv pomoci.

Šimon Škapik

Pro firmu jsem začal pracovat již v roce 2011 jako externí vývojář aplikace ESTICON. Ještě jsem byl na střední škole, ale od začátku jsem měl volnou ruku a dostal jsem prostor pro vlastní tvorbu. Po dokončení vysoké školy jsem nastoupil na stálý úvazek. Aktuálně pracuji na produktu ASPE. Starám se o jeho vývoj a inovaci.

Začínal jsem jako webař. Desktopový produkt ASPE je ale něco úplně jiného. Vždy jsem chtěl pracovat s grafikou a programováním. Jsem rád, že jsem dostal příležitost se tu rozvíjet v oboru, který mě baví a zajímá. Řekl jsem si sám, co bych chtěl dělat a jakým směrem se ubírat. Ve firmě mi vyšli vstříc a neustále mi pomáhají v rozvoji. Je super, že IBR Consulting jde ruku v ruce s novými trendy a díky tomu dokáže vytvářet nové pracovní příležitosti.

Zaujala vás profese?

Pro více informací
mě prosím kontaktujte
tel.: +420 731 683 848

marcela.patlejchova@ibrconsulting.cz


Marcela Patlejchová
personalista